X. ULUSAL TIP ÖĞRENCİ KONGRESİ

0
358

Şehzadeler şehri Manisa’dan hepinize Merhaba Arkadaşlar,

Celal Bayar Üniversitesi Bilim Kulübü 2001 yılında kurulmuştur ve 14 yıllık zaman zarfı içerisinde 9 Ulusal Öğrenci Kongresi, 12 Bilgi Yarışması, bunlar dışında birçok söyleşi ve bilimsel geziler düzenlemiştir. Düzenlediği bu etkinliklerle, öğrencilerin bilimsel ve sosyal yönlerinin gelişimine katkıda bulunmuştur.

Hedefimiz, kulübümüzün amaçları doğrultusunda daha da gelişip yeni bilimsel ve sosyal etkinliklere imza atmaktır.
Bu senede 8-10 Mayıs 2015 tarihlerinde 10.sunu düzenleyeceğimiz ‘Acil Tıpta Yaklaşımlar’ öğrenci kongremizi gururla sunuyoruz.

Türkiye’nin dört bir yanındaki üniversitelerden gelen sizleri Manisa ve Kuşadası’nda misafir edip şehrimizi, üniversitemizi tanıtıyoruz. Aynı zamanda pratisyen hekim olarak 1. basamakta bilmemiz gereken hastalıklara, sahip olmamız gereken becerilere değineceğimiz kongremizde değerli hocalarımızın paylaşımları, öğrenci ve poster sunumlarınızla dopdolu bilimsel programımızı Manisa’da gerçekleştireceğiz.

Bilimsel programımızın devamında Manisa’mızın yöresel kebabını tadıp doyasıya eğleneceğimiz partimizle geceye devam edeceğiz! Konaklamamızı Manisa Holiday Inn Express Otel ‘de gerçekleştireceğiz.

2.gün bilimsel programından sonra rotamız Kuşadası !
Söyleşimizle başlayan Grand Belish Resort & Spa ‘ da maceramız gala yemeğimiz ve partimizle devam edecek.
Pazar günü Kuşadası’nın, denizin, güneşin tadını çıkartır mıyız? Tabi ki çıkartırız ! İzmir-Manisa dönüş yolumuzda gezilerimizle kongremizi noktalıyoruz.
Bu dopdolu kongrede sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız.

Mayısta görüşmek üzere 🙂

Kongre Site İçeriğine Ulaşmak İçin tıklayın

CEVAP VER