SUDOKU VE TÜREVLERİ-2 (ZOR)

0
406

GAME DETAİLS

Sudoku ve Türevleri-2 (Zor)Sudoku ve Türevlerinin zor bölümlerini bulacağınız bu oyunda isterseniz klasik 9×9 sudoku oynayabilirsiniz isterseniz sudoku türevlerinden oynayabilirsiniz.

İsterseniz daha kolay sudokular içeren Sudoku ve Türevleri oyununu oynayabilirsiniz. Sudoku ve Türevlerinin kuralları şöyle:

Klasik Sudoku Kuralları: Her satırda, her sütunda ve her bölgede her rakam bir kere kullanılmalıdır. 9×9 boyutunda oynayabilirsiniz.

Diagonal / Köşegen Sudoku Kuralları: Klasik sudokudan farklı olarak köşegen sudokuda köşegenlerde de her rakam bir kere kullanılmalıdır. 9×9 boyutunda oynayabilirsiniz.

Irregular Sudoku / Bölgesel Sudoku Kuralları: Klasik sudokudan farkı bölgelerinin dikdörtgen şekli ile sınırlı olmamasıdır. Bölgelerde her bir sayıyı bir kere kullanmaya dikkat etmelisiniz. 9×9 boyutunda oynayabilirsiniz.

Odd-Even Sudoku / Tek-Çift Sudoku Kuralları: Klasik sudoku kurallarının yanında renkli bölgelerde seçtiğiniz oyuna göre tek veya çift sayılar gelmelidir. 9×9 boyutunda oynayabilirsiniz.

Chain Sudoku / Zincir Sudoku Kuralları: Her satırda, her sütunda ve her zincirde her rakam bir kere kullanılmalıdır. 7×7 ve 8×8 boyutlarında oynayabilirsiniz.

Multi Sudoku Kuralları : İki sudokunun kesişmesiyle oluşan oyunda iki sudoku da çözülmeli ve kesişim bölgesinin önemine dikkat edilmelidir. 12×12 boyutunda oynayabilirsiniz.

CEVAP VER